Филтър
Ключови думи
Цена
лв лв
Наличност
7
8
5
6
Производители
25
26

Модули

Сортирай по:
Покажи:
1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM Партиден номер:GLC-LH-SMD= Уебстраница:h..
995.00 лв
Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module optional Партиден номер:C2960X-STACK= Номер на модела..
1,195.00 лв
Модул CISCO MGBSX1 Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver Партиден номер:MGBSX1 Номер на моде..
159.00 лв
Показани 1 от 3 | 3 (1 Страници)